1. Welcome to NoFap! We have disabled new forum accounts from being registered for the time being. In the meantime, you can join our weekly accountability groups.
    Dismiss Notice

NoFapהאשכול הישראלי ב־

Discussion in 'International Discussion' started by HitoriJanai, Apr 17, 2020.

1. HitoriJanai

HitoriJanai Fapstronaut

56
    124
    33
    שלום לכם, ישראלים נהדרים ודוברי עברית בכללי!
    שמתי לב שלא נפתח כאן אשכול בשפה העברית, ובכללי באינטרנט לא מצאתי הרבה מידע על קהילות או אנשים שכותבים על הנושא בשפה העברית. ככה שחשבתי שזה יהיה נחמד להכיר ישראלים שמשתתפים בדבר הזה שנקרא NoFap ולשמוע מהם קצת על הסיפור שלהם.

קצת על עצמי: אני אהיה בן 22 בחודש הבא.
    מגיל מאוד צעיר אני גולש בקהילות פורומים ובלוחות תמונות (כמו 4צ'אן וכו'), וכבר בסביבות גיל 13-14 הייתי מאונן המון בצורה שפגעה לי מאוד באיכות החיים והרסה לי הרבה מהחוויות הטובות של גיל התתבגרות, וכן, גם תרמה לזה שפספסתי המון הזדמנויות להשיג אהבה, ואפילו לאבד את הבתולין.

יכול בהחלט להגיד שהפכתי לסוג של זומבי, וכן שהרבה מהכשלונות שלי כנראה נתרמו מאוד מהעובדה שהייתי מאונן שלוש-ארבע-חמש+ פעמים ביום.

וככה, החלטתי לנסות להפסיק. רק תשעה ימים לתוך הדבר הזה ואני כבר מרגיש הרבה יותר טוב.

מה שכן, אני יכול להעיד שהרבה אנשים סביבי די מזלזלים ברעיון הזה של גמילה מאוננות (מפעמים קודמות שדיברתי אתם על העניין הזה של נואו־פאפ, עוד לפני שהתחלתי את הרצף הנוכחי).
    אני חושב שבדיוק כמו שיש מודעות לסוגי התמכרויות אחרות, ראוי שאנשים יבינו שיש אנשים שקשה להם יותר להגביל את עצמם ולצרוך פורנו במתינות, ושיש מקום לקהילה כמו נואו־פאפ, שבסך הכל מנסה לעזור לאנשים להפוך להיות טובים יותר.

אז... מה אתכם?
    בני כמה אתם? מה מוביל אתכם לפה?
    דיון פורה! :p

MadDogBluesy, Supination and Wilde° like this.
  2. Hros

Hros Fapstronaut

1,663
    3,756
    143
    שכויח על פתיחת האשכול. בדיוק נזכרתי שיש את האזור הזה של האתר ותהיתי אם יש כבר אשכול ישראלי, והפלא ופלא...תזמון מושלם.
    אהלן, אני אהיה בן 24 בעוד מספר חודשים. לקראת סוף הצבא הבנתי שמספיק, אני חייב ללמוד לשלוט בעצמי. הגעתי בהתחלה לאתר "שמור עיניך" ומשם התגלגלתי לכאן. הופתעתי לגלות שיש קבוצה לא קטנה (יחסית) של אנשים, גם לא-דתיים, שמכירים בחשיבות הנושא.
    לעולם אני לא אדע איזה חלק מהחיים שלי בדיוק נהרס בגלל הנושא ואיזה נהרס מסיבות אחרות, אבל בראש ובראשונה, בתור אדם דתי, תמיד ידעתי שזה דבר רע שצריך להיפטר ממנו. כשבאתי לכאן גיליתי שמעבר לאיסורים הדתיים, יש לזה גם השפעות גופניות-מנטליות שונות.
    זהו בגדול.​

3. Wilde°

Wilde° Fapstronaut

355
    4,394
    123
    אהלן מדהים לראות שיש ישראלים פה למען האמת, מאוד!.
    אני בן 18 ועשיתי את אתגר ה Monk mode במשך 167 ימים בstreak הכי ארוך שלי
    פרשתי לגמרי משחקי מחשב וטלויזיה התחלתי לצאת יותר החוצה ועשיתי כל יום מקלחת קרה
    והחיים שלי ממש השתפרו מאז שהצטרפתי לפה. שינוי ענקי.. אם זה בקשרים עם אנשים, אם זה בנות (אתה מכבד אותם יותר ולא שם לב לדברים אינטימיים בכלל), אם זה הציונים בבית ספר.. יש לך מוטיבציה להכל אתה יכול להפסיד כל כך הרבה דברים בחיים מחוסר מוטיבציה או מישהו שמטריד אותך.. שמע מטורף אני מרגיש בר מזל שיצא לי להכיר את המקום הזה.. הכל התחיל מאתגר של חודש לפני שנה ומשהו כדי לחקור את השטח.
    תמשיך להפציץ אתה עוד תגיע רחוק חבר.

4. Alpha Wanna be

Alpha Wanna be Fapstronaut

172
    301
    63
    כל הכבוד חברים! המשיכו את המאבק! (מצחיק ששנינו בחרנו בשם ALPHA ולקחנו תמונה של כלב)

5. HitoriJanai

HitoriJanai Fapstronaut

56
    124
    33
    קראתי חלק מהמסע שלך וחייב להגיד שזה מעורר השראה.
    מזדהה עם המון מהדברים, למרות שהסיבה שלי היא אולי פחות סיבה דתית (למרות שאני לא פוסל פן רוחני), אלא יותר הרגשה של בזבוז זמן והתעסקות בדברים הלא נכונים.
    לא מתכוון לוותר על זה בזמן הקרוב! נתראה ב־90 :)

זה טוב שזיהית את הבעיה הזאת אצלך בגיל כזה צעיר. אני לצערי בזבזתי את רוב התיכון שלי בלשבת בחדר ולאונן ולשחק במשחקי מחשב, ואני יכול להגיד לך שזה סגר לי הרבה דלתות (בעיקר בצבא) והזדמנויות לזוגיות.
    התעוררתי על עצמי עכשיו, אבל לצערי אי אפשר לצאת החוצה כי קורונה וכאלה ,חחח
    יהיה טוב :emoji_thumbsup::emoji_thumbsup:

MadDogBluesy, Hros and Wilde° like this.
  6. Wilde°

Wilde° Fapstronaut

355
    4,394
    123
    בהצלחה!
    תשאר חזק בתקופה הזו בבית.. ואל תגזים אתה לא כזה מבוגר :D

MadDogBluesy likes this.
  7. Supination

Supination Fapstronaut

242
    655
    93
    היי! קודם כל, כבוד על היוזמה המבורכת! תמיד תענוג לראות פה ישראלים. דבר שני, ברוך הבא! ללא ספק בחרת בדרך הנכונה לך כשהגעת לפה.

קצת עלי, בן 23, ההתמכרות שלי החלה בגיל 16 והידרדרה מהר מאוד. במשך השנים הגעתי לקטגוריות הזויות שמעולם לא חשבתי שאגיע ולבעיות בתפקוד המיני. לקראת השחרור כשחקרתי על הבעיות שלי מצאתי את הפורום הזה, ומאז, עברו שנתיים ובחיי שזאת ההחלטה הכי טובה שעשיתי בחיים, חד משמעית הנופאפ עזר לי להפוך לגרסה טובה יותר של עצמי.

בהתחלה היו המון עליות וירידות, אבל לאט לאט עם הרבה רצון התחלתי להתאפס על עצמי. נכון לעכשיו אני חושב שללא ספק הצלחתי להתגבר על מרבית הבעיות, אך עדיין יש עוד דרך ארוכה!

מבין אותך לגמרי, המון אנשים מזלזלים בנופאפ, אבל שתדע ששנאה וזלזול תמיד מגיעים ממקום של מתחת. ככל שאתה מבין את זה, ככה אתה תיקח את אותם האנשים בפחות רצינות. בסופו של דבר אתה עושה את מה שהכי נכון לך. אגב, מתערב איתך שחלק לא קטן מהם מכורים פשוט בלי מודעות.

אז יאללה, שיהיה לך המון בהצלחה ואני מצפה לראות פוסטים מהמסע שלך! תן בראש גבר!
    @Baowistop גם הוא ישראלי שמבין עניין!

נ.ב תלמד אותנו איך לכתוב פה בעברית כמו שצריך מימין לשמאל! @Hros

Last edited: May 2, 2020
    MadDogBluesy and Hros like this.
  8. !כפרעליכם
    !בהחלט כיף לראות עוד ישראלים פה
    ...אני בן 21 משוחרר טרי. מניח שכמו כולם התחלתי לצפות בפורנו בגיל 13-14 וניסיתי להגמל מפורנו ושיחות וידיאו מאז שהתחלתי את השירות בערך
    רק בחודשיים האחרונים אני באמת מבין שהייתי מכור ושזה משהו שאני חייב להקדיש את כולי כדי להפטר ממנו
    עם הזמן נגררתי גם לחפש כל מיני קטוגוריות אקזוטיות שממש גרמו לי לספקות בנוגע לזהות מינית וכאלה אבל היום אני מבין שזה היה בגלל הפורנו
    .מאז התחלתי לראות ולקרוא הרבה תכנים על ההשפעות של פורנו וסייברסקס, על פיתוח עצמי ותיעול אנרגיה מינית
    .בהחלט מרגיש מבורך שהכנסתי את נו-פאפ לחיים שלי וגם לי יש עוד דרך ארוכה
    @Nadav_co תודה על התיוג! יש כפתור של align בסרגל למעלה לימין
    .ממש מזדהה עם זה. אין לי ספק שהאופי שלי התעצב בגלל ההתמכרות שגרמה לי לפספס דברים שאת רובם אני אפילו לא יודע
    כנראה שמי שמזלזל בפאפ-סטרונאוטס (אנחנו) כנראה נבוך מלהתעמק בנושא או באמת מכור לא מודע ופשוט מגיב ככה
    כי אין שום סיבה לזלזל בנו! אנחנו באמת מהאחוזים הבודדים של גברים שלוקחים את העניין הזה ברצינות!
    אגב ממליץ לכולם לצפות בסרט של fight the new drug זה ארגון מדהים עם המון חומר לקרוא
    ...אני ממש בעניין להקים סוג של מעגל תמיכה כזה אחרי שהקורונה תגמר
    אני יודע על עוד ישראלי פה @Kutcha

MadDogBluesy and Supination like this.
  9. כיף לראות פה עוד ישראלים! מה דעתכם על לפתוח איזו קבוצת תמיכה?

AlphaGod likes this.
  10. Wilde°

Wilde° Fapstronaut

355
    4,394
    123
    יאללה מגניב לפי דעתי זה קצת חיוני, חייב לעלות בישראל תודעה לזה אחד מהדברים שהייתי רוצה זה לפתוח קבוצה במציאות למען האמת אבל אני עוד צעיר :) דיברתי עם אנשים שעשו את זה בחול

MadDogBluesy likes this.
  11. Moeekr

Moeekr Fapstronaut

40
    191
    33
    מגניב לגמרי רעיון טוב
    איפה אתה רוצה לפתוח?

אפשר לפתוח ב
    DISCORD?

MadDogBluesy likes this.
  12. אני מסכים עם @AlphaGod שווה לפתוח קבוצה פיזית פנים אל פנים שבה מספרים כל הקשיים ולומדים ביחד.
    ככה זה יותר מחייב וחוויתי.

AlphaGod and Supination like this.
  13. אפשר להתחיל מ
    discord/telegram
    או כל מקום אחר

אחר כך אפשר לדבר שם על קבוצה פיזית - תלוי גם איפה כל אחד נמצא בארץ

AlphaGod likes this.
  14. Wilde°

Wilde° Fapstronaut

355
    4,394
    123
    יאללה מגניב אם כולם זורמים אני מוכן לפתוח קבוצה כבר מחר. יקח לי קצת זמן לשים חוקים לארגן את השרת וכו. אהבתי ממש את הגישה מי יודע לאן זה יתפתח...

MadDogBluesy likes this.
  15. אפשר גם בטלגרם, 2 דק' ויש קבוצה :)
    אבל איך שנוח לכולם

16. האמת שאין לי לא זה ולא זה. מה היתרונות של דיסקורד? חוץ מזה שהמשתמש אנונימי (שזה חשוב כי בפייסבוק/ווטצאפ אי אפשר)

הנה פתחתי לנו קבוצה פה שיהיה נוח

MadDogBluesy likes this.
  17. Supination

Supination Fapstronaut

242
    655
    93
    Last edited: Aug 10, 2020
    MadDogBluesy likes this.
  18. Wilde°

Wilde° Fapstronaut

355
    4,394
    123
    כןאב לי שמדברים ככה על המדינה ועל הדת היהודית, חבורה של אידיוטים אנטישמים.

Industriilor likes this.
  19. Supination

Supination Fapstronaut

242
    655
    93
    לגמרי מזעזע..
    לא יודע עד כמה זה חכם להתווכח עם אנשים שאשכרה מאמינים לכתבה הזאת..
    זה די אבוד מראש
    אני כבר דיווחתי על האשכול בתקווה שזה יוסר..

20. Hros

Hros Fapstronaut

1,663
    3,756
    143
    ברור לי שזה רע, אבל אני לא יודע מה לכתוב בדיווח, כלומר, איך להגדיר את זה. מה אתה מציע?

MadDogBluesy likes this.

Share This Page