NoFap în Română

Discussion in 'International Discussion' started by Deleted Account, Oct 15, 2019.

  1. Salut! Mă întrebam dacă există și fapstronauți români pe acest forum.
    Dacă vezi asta și faci pași repezi dar siguri pentru scăparea de dependență, lasă un reply la topic ca să putem comunica. Poate formăm chiar o comunitate, cine știe? :)
     
    Dim Meadow and blunt.ever like this.
  2. blunt.ever

    blunt.ever Fapstronaut

    181
    213
    43
    Eu am vrut de mult sa ma las de masturbare, crezand ca mi se strica starea de spirit din cauza ejacularii, insa de fapt nu e asa. Ma simteam obosit si daca ma masturbam fara sa ejaculez, acum insa m-am lasat de tot si ma simt mult mai bine. De 4 zile m-am lasat de pmo insa de vreo 2 sapt m-am abtinut sa ejaculez. La tine?
     
    Deleted Account likes this.
  3. Dim Meadow

    Dim Meadow Fapstronaut

    81
    138
    33
    Last edited: Jan 22, 2020
    Deleted Account likes this.
  4. La multi ani!
    Nu stiu cum am ratat mesajul tau, abia acum il vad :) Dupa counterul tau, vad ca stai foarte bine.
    Eu la fel, urmaresc inlaturarea completa a acestui obicei distructiv. Am avut un streak de 32 de zile si l-am "spart", m-am simtit ingrozitor. Acum m-am luptat intr-adevar cu mine in ultimele 20 si ceva de zile si am trecut peste niste urge-uri ingrozitoare, mult mai rele decat cel care mi-a cauzat sa inchei streak-ul de 32 de zile. Acum, in anul 2020, obiceiul e dat uitarii, e interzis si imposibil sa continue. Keep strong!
    Salut, la multi ani! Nu am stiut, dar e bine totusi ca ne-am intalnit aici :) cum merge?