1. Welcome to NoFap! We have disabled new forum accounts from being registered for the time being. In the meantime, you can join our weekly accountability groups.
    Dismiss Notice

Moje wnioski i przemyślenia na temat odwyku

For Polish language speakers

  1. DigitalAnimal

    DigitalAnimal New Fapstronaut

    1
    3
    3
    Witam, dopiero co założyłem konto. Jestem przeciwny "grupowym odwykom", wychodzę z założenia że całą drogę powinno się przejść samemu. Kwestia charakteru i gustu, nie oceniam - z resztą skoro tu jestem to wyzbywam się do tego prawa... Aaaa jestem tu z ciekawości, a nuż doświadczę czegoś nowego. W końcu zegar tyka a rzeczy i zjawisk do odkrycia w tym świecie jest bez liku. Na dobry początek zapraszam do lektury zapisków z mojej "podróży" jakie udało mi się sporządzić. Można mnie tam poznać, stworzyć jakieś wyobrażenie mojej osoby. Należy jednak wziąć poprawkę na to że część z tych zapisków miało służyć wyłącznie mojej osobie, więc mogą występować tam pewne skróty myślowe lub niezredagowane błędy. Jednak w pewnym momencie pisania stwierdziłem że może te "wypociny" dołożą jakąś cegiełkę w czyjejś próbie samo-naprawy, więc mam nadzieję że moje spostrzeżenia i sposób myślenia okażą się pomocne. Życzę miłej lektury.
     

    Attached Files:

    Gladwell1 likes this.
  2. Gladwell1

    Gladwell1 Fapstronaut

    114
    151
    43
    dobra lektura.
    szkoda że autor opuścił forum
     

Share This Page